بهاره رهنما،از میتینگ‌های 88 تا صفحه فیس بوک مامان فخری/آقای ضرغامی لطفا جواب ب

به تازگی بهاره رهنما از مصطفی تاج زاده حمایت کرده و نمایش تئاتر ((چشمهایی که مال تو نیست)) را به او تقدیم کرده

به گزارش صراط، بعد از سه سال از وقایع فتنه ۸۸ هنوز بعضی بر باطل خود پافشاری میکنند و همچنان به حمایت خود از ادعای دروغین عوامل فتنه ادامه میدهند:

دراین باره فخرالسادات محتشمی پور همسر مصطفی تاجزاده درصفحه ی فیس بوک خود نوشت: بهاره جان نمایش شب آخر «چشم هایی که مال تو نیست»رابه همسرجانم [ منظور مصطفی تاجزاده] تقدیم کرد!
محبت دارد بهاره جان. همیشه محبت داشته یکی ازنمایش هایش رادریکی ازمرخصی های همسرجان درتالار وحدت یاشاید هم تئاترشهر دیدیم وفردایش اوبه زندان بازگشت ومن خوشحال بودم که آخرین ساعات بیرون بودن شرادرجایی گذرانده که دوست دارد. امشب تنها و بدون هیچ همراهی به دعوت دخترمان بالاخره رفتم فرهنگسرای نیاوران و با بهاره پابه پای نغمه اشک ریختم!


بهاره رفت لباسش را عوض کرد و آمد و مامان فخری اش را در آغوش گرفت و من در گوشش گفتم ممنون عزیزم دلم می خواست با همسرجانم می آمدم ولی قسمت نبود. ممنون ازبهاره رهنما و همه عزیزانی که به مردم وفادار مانده اند وممنون برای همه هنرمندی هایش. در مورد این نمایش که ظاهرا آخر هفته بعد به مدت ده روز دیگر تمدید شده گفتنی هایی دیگری هم هست بماند به وقتش...

بهاره رهنما بازیگر تئاتر و سینمای ایران که در ۱۰ آذرسال ۱۳۵۲ درهزاوه ی استان مرکزی متولد شده است. همسر او پیمان قاسم خانی گارکردان(فیلم‌های دختری باکفشهای کتانی،دیشب باباتو دیدم ،آیدا،مارمولک و…ومجموعه‌های پاورچین،شبهای برره،کمربندهاراببندیم وخانه? ما)و دخترش پریا قاسم خانی نام دارد. 

در انتخابات سال ۸۸ گروه اصلاح طلب از هر روشی برای تبلیغات استفاده کرد و از چهره های معروف برای تبلیغات خود استفاده کرد از جمله ورزشکاران و بازیگرانی که مردم علاقه مند به دیدن آنها بودن را به تجمع های خود دعوت کرده و با تصویر برداری و عکس و پوشش خبری و جاذبه دادن به آن, این تجمعات را جوری جلوه دادن که مردم حامی فلان کاندیدا میباشند و توهم من رئیس جمهور هستم را برای موسوی مسجل کردند. 

افرادی که به این تجمع ها دعوت می شدند فقط پی هدف خود بودند برای مثال بهاره رهنما بعد از سخنرانی داغ خود برای مردمی که مشتاق دیدنش بودند مجلس را ترک کرد و پشت سر خود را هم ندید!! در حالیکه حامیانش در اراک برای استقبال و دیدارش سنگ تمام گذاشتند... 

بعد از چند وقت که تب انتخاباتی فرو ریخت معلوم شد اصلاح طلبان از هر روندی برای رسیدن به هدف خود استفاده کردند. به طور مثال از افرادی که از شهر خود متنفر بودند نیز برای رسیدن به هدف خود استفاده کردند
در ماه های اخیر برخی افرادی که حامی مهندس بودند رفتاری زننده از خود نشان دادند که جایی برای محبوبیت خود در بین مردم نگذاشتند. 

بهاره رهنما پیش از اینکه به اراک و به قصد شرکت در میتینگ سیاسی موسوی دعوت شود سال ها بود که حاضر به حضور در اراک نمیشد و رسما اراکی بودن خود را انکار میکرد!به عنوان مثال چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ در برنامه جشنواره ی کیش که از شبکه ۳ سیما پخش میشد امیرجوشقانی،مجری برنامه از بهاره رهنما میپرسد : 

متولدکجا هستید؟ او در مقابل این سوال اینگونه جواب داد : " بنده ازمحل تولد خودم متنفر هستم واصلا" آنجا را دوست ندارم ولی ای کاش شیرازی بودم و دوست دارم شیرازی باشم " جوشقانی بسیار متعجب از او پرسید: مگر آنجایی که به دنیا آمده اید کجاست؟و ایشان پاسخ میدهد : متاسفانه بنده اراکی هستم و در اراک به دنیا آمده ام اما علاقه ای به آنجا ندارم!!!! 

حالا باید به جناب ضرغامی دست مریزاد گفت که چگونه تریبون بیت المال را در اختیار افرادی قرار میدهد که هنوز در توهم فتنه به سر می برند وچگونه از سران فتنه حمایت می کنند و خون به دل علاقمندان نظام می کنند.

کلمات کلیدی :
درباره
    قرارگاه حمزه
نویسندگان وبلاگ
صفحات اختصاصی
مطالب اخیر
کلمات کلیدی مطالب