نوری زاده داد شهرام همایون رو در آورد+سند

شهرام همایون مدیر تلویزیون ضد انقلاب کانال یک لس آنجلس در صفحه فیس بوک خود نوشت:
پروژه "جا اندازی بجای براندازی" کلید خورده است.یک مثلث، وظیفه اجرای این پروژه را بر عهده دارد.یک راس این مثلث، "هاشمی رفسنجانی - مدیریت بحران داخل" است.
یک راس این مثلث، "ولیعهد عربستان سعودی- تامین منابع مالی" است. راس سوم اما، وظیفه اش، نفوذ در اپوزیسیون، تلفیق "جا اندازان با براندازان"کمرنگ کردن خطوط قرمز "براندازان" از جمله "پرچم شیر و خورشید" و بی اعتبار کردن نیروهای شاخص "براندازان" خواهد بود. همکاری!دوستان سابق ما، علیرضا(نوری زاده- مییبدی) اعلام کرده اند به دلیل مشکلات فنی، نمی توانند پرچم شیروخورشید در برنامه ها استفاده کنند.خیلی متاسف شدم.چون هم برای افتتاح تلویزیون و هم ایام عیدی باید هدیه ای به دوستان می دادیم، به این لحاظ حاضریم همه هزینه ها و اقدامات لازم را بعنوان هدیه در اختیار اقایان قرار دهیم تا دوستان اینقدر غم نبود پرچم نداشته باشند .امیدوارم به این ترتیب نه انان و نه ما، شرمنده تاریخ و مردم نباشیم.البته در این زمینه توضیحاتی وجود دارد ، که بماند برای بعد!

گفتنی است شهرام همایون معروف به شهرام پرچم فروش و شهرام گدا است.شهرام همایون مدتی است در فیس بوک به پرو پای بی بی سی فارسی پیچیده است و در نظر دارد در نظر سنجی خود این تلویزیون را تحریم کنند عده ای از ضد انقلاب گمان میکنند شهرام همایون نفوذی و جاسوس وزارت اطلاعات در اپوزیسیون است.

/ 0 نظر / 20 بازدید