چه کسانی از گزارش احمد شهید راضی بودند و آن را نوشتند؟+عکس

محتوای این گزارش به حدی سخیف و به دور از اصول حقوقی نوشته شده است که قابل جواب دادن از لحاظ حقوقی نبوده و نیست. این گزارش‌ها چیزی نبود مگر بیان مجدد سری اتهامات سیاسی  که دائماً از رسانه‌های معارض انقلاب اسلامی شنیده می‌شود. برای فهمیدن محتوای آنچه در این گزارش آمده است اظهار نظر افراد و گروهک‌های مختلف را بررسی خواهیم کرد.

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان؛ احمد شهید، گزارشگر ویژه حقوق بشر برای ایران است که اوایل تیرماه 1390 انتخاب شد. این انتخاب متعاقب تصویب طرحی در شورای حقوق بشر بود که پیشنهاد‌دهندگان آن نمایندگان کانادا و آمریکا بودند و هدف از آن ایجاد فشار دیپلماتیک با بهانه حقوق بشری برای تکمیل فشار هسته‌ای بر جمهوری اسلامی ایران بود. احمد شهید تا کنون سه گزارش را تهیه کرده و گزارش اخیر او که در 77 صفحه اخیراً منتشر شد گزارش چهارم او بود. این گزارش در شورای حقوق بشر در نشست جاری خوانده خواهد شد.

محتوای این گزارش به حدی سخیف و به دور از اصول حقوقی نوشته شده است که قابل جواب دادن از لحاظ حقوقی نبوده و نیست. این گزارش‌ها چیزی نبود مگر بیان مجدد سری اتهامات سیاسی  که دائماً از رسانه‌های معارض انقلاب اسلامی شنیده می‌شود. برای فهمیدن محتوای آنچه در این گزارش آمده است اظهار نظر افراد و گروهک‌های مختلف را بررسی خواهیم کرد:
شیرین عبادی(حامی تعطیل شدن رسانه برونإمرزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به خاطر نقض حقوق بهائیان و رژیم صهیونیستی): گزارش اخیر احمد شهید بسیار خوب و جامع بود. 
عبدالکریم لاهیجی(همکار سابق ساواک رژیم ستم‌شاهی و وکیل مدافع منافقین): گزارش احمد شهید مستند و مستدل بود.
بی‌بی‌سی: مفصل‌ترین گزارش احمد شهید درباره ایران منتشر شد.
و ...
علت اعلام رضایت از گزارش احمد شهید را نیز می‌توان در کمکی دانست که همین افراد و هم‌فکران آنها در نوشتن این گزارش به احمد شهید نموده‌اند. وی در گزارش خود مدعی شده است با بیش از 160 منبع دیدار داشته و اطلاعات خود را از آنها تکمیل نموده است. این که منابع احمد شهید چه کسانی هستند در ذیل مشخص خواهد شد:

منابع و اطلاعات بسیاری نشان می‌دهد احمد شهید در یک نقشه جامع در زمین منافقین بازی نموده است. دیدار‌های آشکار و پنهان وی با منافقین بارها و بارها رسانه‌ای شده است. همچنین برخی اخبار نشان داده‌اند که منافقین با سوءاستفاده از شرایط افرادی که در کشورهای اروپایی و ترکیه خواستار پناهندگی هستند مورد سو استفاده منافقین برای سندسازی بر علیه ایران قرار گرفته‌اند. منافقین افراد خارج شده از کشور را مجبور به دیدار با احمد شهید نموده و مطالبی را که منافقین صلاح می‌دانند به خورد احمد شهید داده‌اند. منافقین بدین‌وسیله علاوه بر اینکه منابع احمد شهید را کانالیزه نموده‌اند، به احمد شهید به خوبی فهمانده‌اند که جز از طریق آنها نمی‌تواند منابع خود را گسترده بنماید. برای مشخص‌تر شدن موضوع به بررسی آخرین تاریخ و افرادی که احمد شهید با آنها دیدار کرده است خواهیم پرداخت:

10 شهریور 1391: دیدار با ناصر بلیده‌ای تجزیه‌طلب بلوچ در حاشیه نشست شورای حقوق بشر
20 شهریور 1391: دیدار بار میرو علیار، مسئول روابط عمومی حزب منحله دموکرات ایران به سرکردگی مصطفی هجری در حاشیه نشست شورای حقوق بشر
24 شهریور 1391: دیدار با تجزیه‌طلبان عرب از جمله کریم عبدیان رئیس سازمان جاسوس MI6 و سازمان سیا در پوششی با نام حقوق بشر اهواز در ژنو
27 آبان 1391:دیدار با تروریست‌های کومله با پوشش جمعیت حقوق بشر کرد در ژنو
2 آذر 1391 دیدار با خاطره معینی، حدیث بیرانوند و صمد بهادری طولابی از اعضای خانواده‌های اعدامیان سال 67 در شهر اسلو نروژ
6 آذر 1391: دیدار با وحید احمدفخرالدین وکیل تجزیه‌طلبان عرب، عضو فراری ساکن در لندن و عضو سابق شورای شهر اهواز و عضو یکی از سندیکاهای کارخانه‌ نیشکر
15 آذر 1391: دیدار با پرویز خزاعی عضو گروهک تروریستی منافقین در نروژ
21 آذر 1391: دیدار با ژیلا مهدویان یکی از اعضای گروه مادران عزادار پارک لاله و همکار صادق نقاش‌کار (عضو گروهک تروریستی منافقین و هدایت کننده مادران عزادار پارک لاله) در لندن
25 بهمن1391: دومین گزارش کمیته گزارشگران (وابسته به دفتر تحکیم وحدت) به احمد شهید فرستاده شد. (این گزارش شامل جداولی بود که در گزارش احمد شهید عیناً آورده شده بود)

لازم به ذکر این ارتباط احمد شهید با منافقین صرفاً محدود به ارائه آمار غلط و گمراه‌کننده به احمد شهید توسط منافقین نبوده بلکه احمد شهید نیز در یکی از دیدارهای خود خبری را به برخی اعضای منافقین داد که شاید خود این افراد نیز انتظار شنیدن آن را نداشتند. احمد شهید در دیدار خود در 3 آذر با باقی‌ماندگان منافقین خبر از راه انداختن کمیسیونی داد که صرفاً‌ به جمع‌آوری مدارک و اسناد مرتبط با اعدام‌های سال 67 خواهد پرداخت.این خبر و موارد دیگر به خوبی گویای این است که بازی حقوق بشری که جایگزین و یا تکمیل کننده فشار هسته‌ای است با برگ اعدام‌های سال 67 آغاز به کار خواهد کرد.

این تحلیل وقتی قطعی‌تر می‌گردد که مطلع باشیم فردی به نام پیام اخوان (عضو فروم امنیت بین‌الملل که ایهود باراک هم سخنران این نهاد است) با دستور و بودجه مستقیم کنگره اقدام به راه‌اندازی نمایشی نموده است که خود آن را دادگاه مردمی ایران تریبونال نامیده‌اند. البته بنا به دلایلی این برنامه فعلاً در رسانه‌ها بازتاب نداده شده است. این برنامه به تقلید از راسل تریبونال نام‌گذاری شده است. دادگاه مذکور توسط برخی متفکرین چپ و سوسیالیست جهت محاکمه کردن و شوراندن افکار عمومی بر علیه جنایات آمریکا در ویتنام صورت پذیرفت و آمریکا نیز قصد دارد تا همان ضربه که در افکار عمومی به این کشور وارد گردید به ایران وارد نماید.

این دادگاه تا کنون دو مرحله از مراحل خود را طی کرده است و به زعم خود ایران را به جنایت علیه بشریت محکوم نموده است. اتهامی که آمریکا و کشورهای غربی بیش از هر کشوری محکوم به آن می‌باشد.
در ادامه تصاویری را خواهیم دید که خود گویای همه چیز درباره منابع گزارشگر ویژه حقوق بشر در سازمان ملل می‌باشد.khavaran-AShaheedدیدار احمد شهید ( گزارشگرویژه حقوق بشر ) با منافقین در اسلو 3 آذر 1391


ahmed-jila

دیدار با ژیلامهدویان و دخترش(همکار صادق نقاش‌کار عضو گروهک منافقین) در برلین 21 آبان 1391


ahmed-danaدیدار گزارشگر ویژه با امید دانا سلطنت‌طلب در استکهلم آبان 1391
( چهره‌ای که در روز عاشورا 88 شعارهای ساختارشکنانه سر‌می‌داد و تلویزیون وی را بارها نشان داد)


ahmed-laleدیدار با مادران پارک لاله فرانکفورت آلمان 13 آذر 1390


ahmed-fetneدیدار احمد شهید با خانواده فتنه‌گران فراری 14 آذر 1391

 

ahmed-masihدیدار احمد شهید با مسیح علی‌نژاد (خبرنگار فراری فتنه) 1391


AHMED-GOLMORADسید فریدون حسینی (از تجزیه‌طلبان کرد و مرتبط با گلمراد مرادی تروریست) با احمد شهید

 

/ 0 نظر / 38 بازدید