مرده شور آن پرچمی را ببرد که به خاطرش انسان و انسانیت زیر پا گذاشته می شود

شهرام همایون ضد انقلاب فراری در فیس بوکش نوشت:

دوستان سابق ما، علیرضا(نوری زاده- مییبدی) اعلام کرده اند به دلیل مشکلات فنی، نمی توانند پرچم شیروخورشید در برنامه ها استفاده کنند.
خیلی متاسف شدم.
چون هم برای افتتاح تلویزیون و هم ایام عیدی باید هدیه ای به دوستان می دادیم، به این لحاظ حاضریم همه هزینه ها و اقدامات لازم را بعنوان هدیه در اختیار اقایان قرار دهیم تا دوستان اینقدر غم نبود پرچم نداشته باشند .

علیرضا نوری زاده در پاسخ نوشت:

مرده شور آن پرچمی را ببرد که به خاطرش انسان و انسانیت زیر پا گذاشته می شود

+سند ، عکس صفحه فیس بوک علیرضا نوری زاده (سعودی زاده)

مدیر تلویزیون کانال وان،شهرام همایون که به خاطر نوسانات ۱۸۰ درجه‌ای در مواضع سیاسی خود و برخی‌ از کارهای کاسب کارانه و عوام فریبانه به “شهرام شارلاتان” شهره است در تازه‌ترین اظهار نظر فیس‌بوکی هشدار آمیز خود ثابت کرد که وقت پای پول مفت عربستان در میان باشد به دوست و همکار ۳۰ ساله خود علیرضا نوریزاده نیز رحم نمیکند.

/ 2 نظر / 28 بازدید
آیت الله مفتخور

لطفاً قبل از سرهم کردن این اراجیف مهمل بفرمائید که انسان انسان است یا مرد انسان تر و درجه یک و زن درجه چندم است؟ انسان انسان است و زن ومرد ندارد که؟! آیا کشتار جوانان با ادعاهای پوچ و واهی از دید شما انسانیت است؟ آیا آزار و شکنجه انسانها تا سر حد مرگ از قوانین اسلامیست؟ آیا کشتن دخترها با عناوین رذیلانه اسلامی و قبل از آن تجاوز به عنف به آنان از قوانین منوره اسلام ناب محمدیست؟ ظُلمی که مدعیان اجرای قوانین اسلام ناب محمدی در درازای این سی و چهار سال کرده اند سیاه ترین دوران توحش بشریست. چه خوب شد که بشریت متوجه شد و با پوست و استخوان خود تجربه کرد که اسلام ناب محمدی چیست؟ شماها جنایتکارانی همچو نرون و هیتلر را روسفید کردید. جنایات ننگین و عظمت ظلم بی بدیل شماها چراغ راه آینده انسانها خواهد بود تا بدانند اسلام ناب محمدی یعنی چی؟!

ایران

این دکتر نکبت زاده تجزیه طلب سالهاست سرش در آخور سعودی هست. یک خیانت کار وطن فروش به تمام معنا هست. زنده باد ایران