رابط علیرضا نوری‌زاده در ایران شناسائی و بازداشت شد

یکی دیگر از عناصر داخلی شبکه رسانه‌ای متصل به اردوگاه استکبار و بنگاه بی‌بی‌سی فارسی امروز (شنبه) بازداشت شد.

به گزارش قرارگاه حمزه ، با بازداشت فرد مزبور، تعداد افرادی که در جریان پرونده مربوط به این شبکه در ظرف دو ماه اخیر بازداشت شده‌اند، به عدد 21 رسید.فرد مذکور از عناصر حلقه واسط تعدادی از رسانه‌های داخلی با ضد انقلاب خارج از کشور و نفرات باصطلاح دیپلمات انگلیس در ایران و همچنین مرتبط با تیم حلقه بی‌بی‌سی فارسی است.

وی در زمانی که سفارت انگلیس هنوز در تهران فعال بود (تا قبل از آبان ماه سال 89) با این سفارتخانه نیز ارتباط داشته است.

فرد بازداشت شده همچنین از مرتبطان علیرضا نوری‌زاده (ضد انقلاب فراری و جاسوس چند جانبه سرویس‌های امریکا و انگلیس و برخی کشورهای مرتجع منطقه) بوده است.

این فرد با یک رسانه بزرگ و رسمی کشور نیز همکاری داشته است.

شناسایی و ضربه زدن به شبکه رسانه‌ای متصل به اردوگاه استکبار با محوریت بی‌بی‌سی فارسی یکی از مهم‌ترین عملیات‌های دستگاه امنیتی کشور در ماه‌های اخیر است.

وزارت اطلاعات تاکنون با انتشار سه بیانیه جزئیاتی از ماهیت شبکه ضربه دیده و ابعاد آن و همچنین دلایل بازداشت تعدادی از عوامل داخلی این شبکه را منتشر کرده است. در این اطلاعیه‌ها خاطرنشان شده بود که احتمال بازداشت تعداد دیگری از عوامل شبکه در آینده وجود دارد و به نظر می‌رسد با تداوم این بازداشت‌ها در دو هفته اخیر و همچنین بازداشت یکی دیگر از عناصر شبکه در روز جاری، پرونده شبکه مزبور هنوز بسته نشده و احتمال ادامه دستگیری‌ها همچنان وجود دارد.

/ 0 نظر / 28 بازدید