تمام خیال های جوجه اردک زشت رسانه های فتنه

بلاغ -معصومه علی‌نژاد قمی معروف به مسیح علی‌نژاد متولد ۱۳۵۵ بابل ، روزنامه‌نگار و خبرنگار بوده است.خبرنگاری را از سال ۱۳۸۰ با روزنامه همبستگی آغاز کرد و با بعد از آن با ایلنا همکاری کرد.

از او در روزنامه‌های زنجیره ای شرق، بهار، وقایع اتفاقیه، هم‌میهن و اعتماد ملی نیز نوشته‌هایی منتشر شده است.علی‌نژاد در مجلس شورای اسلامی ششم و هفتم خبرنگار پارلمانی بود.

مسیح علی نژاد

مسیح علی نژاد در راهروی مجلس دوره ششم اصلاح طلبان

علی‌نژاد در دوران فعالیت خود در روزنامه اعتماد ملی مقاله جنجالی‌ای به نام «آواز دلفین‌ها» نوشت که در آن رفتار محمود احمدی‌نژاد را به رفتار مربیان تربیت دلفین با دلفین‌ها تشبیه کرده بود. او در این مقاله مردم رنجدیده ای که در سفرهای استانی گرد احمدی نژاد جمع می شوند تا به او نامه دهند را، همانند دلفین های گرسنه ای دانسته بود که برای ربودن لقمه ای غذا از دست مربی، صدا از خودشان در می آورند و حرکات دلفریب نمایشی انجام می دهند. این توهین علنی به رئیس‌جمهور و ملت عزیز ایران منجر به عذرخواهی مهدی کروبی (مدیر مسئول وقت روزنامه) شد.

همسرش به شدت با کارهای او مخالفت میکرد و زمانی که اختلاف آنها شدت گرفت از وی جدا شد، اوج تحقیر و نفرت علی نژاد در این مقطع زمانی است حاصل ازدواج آنها یک پسر است که به همراه مادر خود به خارج از کشور رفت.

 بررسی زندگی اپوزیسیون در خارج از کشور نشان میدهد ایجاد یک خلا که عمدتا به دلیل نوع نگاه غیر دینی به زندگی است پدید آورنده کوه مشکلات میشود ، افراد ریشه آن را در حکومت مذهبی میدادند از این رو است که اندیشه های سکولاریسم به جنگ حکومت دینی می آید.

بررسی اجمالی افرادی که از سال 1380 تا 1390 از کشور فرار کردند حاکی از این است که معرفت دینی در زندگی آنها نقشی نداشته است یا به فراموشی سپرده شده،این افراد برای فرار از یک واقعیت دست به انتحار سیاسی میزند واکاوی جریان های مخالف نظام که از دورن جمهوری اسلامی پدید آمده اند گواه این ادعا است نوع نگاه سکولاریسم مخفی در بدنه برخی مسئولان سابق نظام در شرایط حساس بروز کرد که نمونه بارز عطاالله مهاجرانی ، محسن کدیور ، محمد نوری زاد ، عبدالکریم سروش است البته روند زندگی مسیح علی نژاد فارغ از این موضوعات است.

مسیح علی نژاد

مسیح علی نژاد در کنار هادی حیدری کاریکاتوریست روزنامه شرق – 1388 تهران

 

مسیح علی نژاد از عوامل ضد انقلاب و سرویس‌های جاسوسی غربی که در ایام فتنه با اکانتoxford girl  در شبکه به اصطلاح اجتماعی توییتر در جهت به مخاطره انداختن امنیت کشور فعالیت می‌کرد، بارها با خدمات رسانی به اربابان آمریکایی و انگلیسی خود سعی کرد رضایت آنها را برای گرفتن اقامت دائم در غرب جلب کند.

در تابستان ۱۳۸۸، علی‌نژاد مدتی را در ایالات متحده آمریکا به سر برد و تلاش کرد با باراک اوباما مصاحبه کند ولی با وجودی که ویزای آمریکا به منظور مصاحبه با اوباما به او داده شده بود، تا زمان پایان مهلت ویزایش، موافقت دولت آمریکا با درخواست مصاحبه نهایی نشد و علی‌نژاد به انگلستان برگشت.

مسیح علی نژاد

آموزش جاسوسی پیشرفته با پوشش روزنامه نگاری – علی نژاد در کنار مامور MI6

 جوجه اردک زشت در خیال خام خود غرب را این گونه برای خود توصیف کرده بود که بهترین امکانات در قبال وطن فروشی در اختیارش گذاشته میشود و برای رسیدن به این مقصود از هیچ اقدام عملی علیه مملکت خود دریغ نکرد ولی باز  علی رغم اینکه یک نوکر حلقه به گوش بود  هر زمان درخواست اقامت دائم داد با پاسخ منفی مواجه شد و پیش از رسیدن جلوی در سفارتخانه عذر وی را خواسته و با تحقیر و فلاکت ویزایش را باطل میکردند فشار جدایی از همسرش و فشار تنهایی و فلاکت در غرب باعث شد سرانجام این عامل رسانه‌ای و جاسوسی با یک ضد انقلاب که دو رگه و دارای ملیتی انگلیسی با20 سال تفاوت سنی ازدواج کند و این مشکل بغرنج خود را حل کند!

همسر وی عضو جریانی است که آشکارا قصد براندازی با عملیات مسلحانه و تروریستی علیه جمهوری اسلامی را دارد. علی نژاد در سال ۲۰۱۰ به سفارش سازمان جاسوسی MI6 به همراه تعدادی دیگر از افراد ضد انقلاب ساکن انگلستان بنیاد ایران ندا را تاسیس کرد تا در کنار جاسوسی بتواند جریان حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی را فعال کند.

مسیح علی نژاد

مسیح علی نژاد در کنار همسر تروریستش کامبیز فروهر

مسیح علی نژاد

عشق تصنعی در وجود مسیح علی نژاد موج میزند – انگلستان سال 1389

مسیح علی نژاد

مسیح علی نژاد در کنار فرزند شاه مخلوع ایران رضا پهلوی

مسیح علی نژاد

مسیح علی نژاد در کنار اکبر گنجی فتنه گر فراری

مسیح علی نژاد

مسیح علی نژاد در کنار نیک آهنگ کوثر مدیر سایت ضدانقلاب خودنویس

مسیح علی نژاد

مسیح علی نژاد در کنار وکیل تروریست ها و وطن فروشان – انگلستان 1388

مسیح علی نژاد

عریانی و خستگی ، در تفکر این که چرا فتنه سبز 8 ماه بیشتر دوام نداشت؟

مسیح علی نژاد

اضطراب و استرس و افسردگی مضمن در نگاه جاسوس انگلیس هویدا است

یک توصیه به مسیح علی نژاد:

افسردگی حاد، اضطراب، تنش، استرس، از بیماری های روانی است که ساختار وحدت یافته شخصیت انسان را از بین می برد، قدرت سازگاری فرد را در رابطه باخود، با جامعه، با محیط و با خداوند را بسیار کاهش می دهد، موجب اختلال در ساختار تفکر، در رفتار و عواطف می گردد. برای اینکه انسان در معرض این چنین بیماری های خطرناک قرار نگیرد بهترین راه پیشگیری است.

آرامش روانی اصطلاحی است برای پیش گیری اولیه از مبتلا شدن به انواع بیماری های روانی به کار می رود. برای رسیدن به آرامش روانی که در قرآن با واژگان مانند سکینه، اطمینان، ایمان، و غیره مطرح است. قرآن کریم برای رسیدن به آرامش روانی مجموعه راهکارهای در هم تنیده ای شناختی، عاطفی، رفتاری، ارائه می دهد در رأس همه ای این راهکارها اصل ایمان مطرح است. ایمان به عنوان مجموعه ساختار قانونمند از تصدیق قلبی، اقرار زبانی و رفتار کارکردی سنگ بنای اولیه سلامت روانی و آرامش جان را به دنبال می آورد.

/ 1 نظر / 24 بازدید
ایرانی

تف براین وبلاگ هویجی.