اسناد رسوایی گزارشگر ویژه حقوق بشر در «نقض حقوق بشر» برملا شد + تصاویر

"احمد شهید" متولد 1964 میلادی، یک مالدیوی است که از سال 1999 تا 2004 معاون وزیر امور خارجه، از سال 2004 تا 2005 سخنگوی دولت و از سال 2005 تا 2007 رییس دستگاه دیپلماسی مالدیو بوده است. او 11 ژوئن 2011 توسط شورای حقوق بشر سازمان ملل، به عنوان "گزارشگر ویژه در امور ایران" انتخاب شد. "گزارشگر ویژه" عنوان فرادی است که از سوی "کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل" متحد حکم ویژه‌ای دارد تا در مورد وضعیت "حقوق بشر" در کشورها به بازرسی، نظارت و چاره‌یابی بپردازد.

گویا از همان زمانی که احمد شهید از کشور گمنام و کوچکی چون "مالدیو" در کنفرانس‌های بین المللی حقوق بشری جایزه می‌گرفت (از جمله جایزه "مسلمان دموکرات" در سال 2009) کارآموزی خود را شروع کرده بود، ولی این سؤال کماکان در میان است که چطور فردی که وابسته به قدرت‌های غربی است می‌تواند یک گزارشگر بی طرف باشد؟!

بازی از زمانی شروع شد که "احمد شهید" از اول آگوست 2011 (10 مرداد 1390) ماموریت خود را برای تهیه گزارش از "وضعیت حقوق بشر ایران" در چارچوب یک راهبرد آمریکایی آغاز کرد.

احمد شهید به اصطلاح گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران چهارمین و ضد ایرانی‌ترین گزارش خود در خصوص آنچه که به او به عنوان نقض حقوق بشر در ایران دیکته می‌شود را منتشر کرد، گزارشی سراسر مبهم و غیر مستند که اطلاعات آن از افراد وابسته گروهک‌های تروریستی و ضد انقلاب خارج‌نشین و وب‌سایت‌های معاند جمع‌آوری شده است.

احمد شهید، خود ناقض حقوق بشر است

در بحث روش جمع‌آوری اطلاعات، باید توجه داشت که "گزارش احمد شهید" نه از طریق حضور در محل و مشاهده میدانی، بلکه از طریق مصاحبه و گرفتن اطلاعات از افرادی تهیه شده که در دشمنی آنان با نظام جمهوری اسلامی تردیدی نیست.

براساس گزارشات مستند، از آنجایی که گزارشگر ویژه سازمان ملل به اسناد و شاهدان عینی دسترسی نداشته، اطلاعات خود را از بنگاه‌های فرافکنی ضد انقلاب، گروهک‌های‌ تروریستی از جمله منافقین، سلطنت‌طلب‌ها، افراد وابسته به "فرقه ضاله بهائیت" و اپوزوسیون خارج‌نشین بدست آورده است که این خود به وضوح امری ناقض حقوق بشر است.

تا کنون عکس، فیلم و اسناد زیادی از ارتباط این فرد با عناصر و عوامل ضد انقلاب و گروهک‌های منحله مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران منتشر شده است. برای مثال در یکی از دیدار‌های احمد شهید با عناصر "گروهک تروریستی مناقین"، "پرویز خزاعی" از عناصر و سرکردگان گروهک تروریستی منافقین با آقای به اصطلاح گزارشگر در دفتر حقوق بشر نروژ با هم پای یک میز نشستند تا باز هم آقای گزارشگر منبع گزارش‌های ضد ایرانی خود را یک تروریست انتخاب کرده باشد.

افزون بر این، افراد گوناگونی از گروه "اپوزیسیون خارج‌نشین" در این گزارش، مورد استناد قرار گرفته‌اند. بدیهی است این افراد که همواره در پی یافتن تریبونی برای بیان ادعاهای خود و در مخالفت با نظام جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند، فرصت را مغتنم شمرده و ادعاهای سراسر سیاسی خود را به عنوان موارد حقوق بشری در متن گزارش گنجانده‌اند.

استفاده احمد شهید از کلید واژه‌های مورد علاقه دشمنان کشور و نظام

در این گزارش در اشاره به نظام جمهوری اسلامی ایران، چندین بار از اصطلاح "رژیم" استفاده شده است؛ اصطلاحی که از سوی دشمنان نظام برای طرح ادعای مشروعیت نداشتن نظام ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ این خود به روشنی بازتاب‌دهنده خط کلی بازتاب یافته در گزارش وی است.

"احمد شهید" آخرین گزارش خود را 10 اسفند منتشر کرد و در 21 اسفند در شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو آن را ارایه و قرائت کرد. او در این گزارش 77 صفحه‌ای برخلاف سه گزارش قبلی که تنها به بیست و چند صفحه می‌رسید بصورت مستقیم به انتخابات سال آینده ایران پرداخته است.

گزارشگر ویژه بدون آنکه توضیح بدهد چه ارتباطی میان گزارش او و انتخابات خرداد 92 در ایران وجود دارد نسبت به برگزاری انتخابات سال آینده در کشورمان ابراز نگرانی کرده است! آقای گزارشگر به کلیدواژه سوخته ضد انقلاب که آن "انتخابات آزاد" باشد تاکید می کند.

این در حالی است که چندماه پیش در "نشست پراگ" که "ضدانقلاب" و "سلطنت‌طلب‌ها" و "اپوزیسیون خارج‌نشین" حضور داشتند مصوب می‌شود که این کلیدواژه در داخل ایران با هدف تاثیرگذاری بر انتخابات مورد استفاده قرار بگیرد.

اکنون احمد شهید به بهانه حقوق بشر و انتشار گزارش حقوق بشری بر ضد ایران می‌خواهد شکست سناریوی فتنه 88 را جبران نماید.

 

چگونه ناقضان حقوق بشر منبع گزارشات احمد شهید می‌شوند؟

احمد شهید در چند وقت گذشته سه گزارش از به اصطلاح نقض حقوق بشر در ایران منتشر کرده بود که با جستجوی ساده در اینترنت، می‌توان فهمید همه افراد و اطلاعات اجیر شده گروهک‌های ضد انقلاب و معاند جمهوری سالامی ایران اخذ شده و هیچ کدام نمی‌توانند منبع مناسبی برای گزارش بوده و تمامی گزارش احمد شهید، مملو از ادعاهایی است که صحت آن‌ها هیچ گاه تایید نشده است. احمد شهید از منابعی استفاده می‌کند که که در هولناک‌ترین تراژدی ضد حقوق بشری در تاریخ یعنی کشتار حلبچه شریک تمام قد بوده‌اند.

گزارشگر ویژه ضد انقلاب و گروهک‌های تروریستی در تمامی گزارش‌های خود به ادعاهایی از عناصر وابسته به گروهک‌های تروریستی بویژه عناصر گروهک تروریستی منافقین استناد کرده است؛ همان گروهکی که با هدف قرار دادن و ترور کردن هزاران نفر از شهروندان ایرانی یکی از بزرگ‌ترین ناقضان حقوق بشر در تاریخ ایران به حساب می‌آید.

این شخص که تمام گزارش‌های ادعایی‌اش بدون هیچ کم و کاستی در راستای سیاست‌های دولت‌های غربی طراحی می‌شوند، در نوع جمع آوری اطلاعات خود شیوه‌ای بسیار عجیب را دنبال می‌کند. نکته‌ای که در این میان جالب توجه می‌آید این است که کدام گزارشگر حقوق بشری می‌تواند برای تهیه گزارش‌های خود به افرادی مراجعه کند که خود ناقض کننده آشکار حقوق بشرند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که "هادی قائمی" ضدانقلاب فراری که از وی به عنوان "سخنگوی جنبش کمپین حقوق بشر" یاد می‌شود سر پل و واسطه این تحرکات و ارتباطات احمد شهید با ضدانقلاب و گروهکی ها بوده است.

 

وقتی آقای گزارشگر ویژه با تروریست‌ها عکس یادگاری می‌گیرد

 

علت اعلام رضایت از گزارش احمد شهید را نیز می‌توان در کمکی دانست که همین افراد و هم‌فکران آنها در نوشتن این گزارش به احمد شهید نموده‌اند.

منابع و اطلاعات بسیاری نشان می‌دهد احمد شهید در یک نقشه جامع در زمین منافقین بازی نموده است. دیدار‌های آشکار و پنهان وی با اعضای گروهک جنایتکار منافقین بارها و بارها رسانه‌ای شده است. همچنین برخی اخبار نشان داده‌اند که منافقین با سوء استفاده از شرایط افرادی که در کشورهای اروپایی و ترکیه خواستار پناهندگی هستند مورد سو استفاده ضد انقلاب برای سندسازی علیه ایران قرار گرفته‌اند.


 

دیدار گزارشگر ویژه با امید داناسلطنت‌طلبدر استکهلم آبان 1391
(چهره‌ای که در روز عاشورا 88 شعارهای ساختارشکنانه سر‌می‌داد و تلویزیون وی را بارها نشان داد)


دیدار احمد شهید بااعضای گروهک تروریستیمنافقین در اسلو 3 آذر 1391دیدار با ژیلامهدویان و دخترش(همکار صادق نقاش‌کار عضو گروهک تروریستی منافقین) در برلین 21 آبان 1391


سید فریدون حسینی (از تجزیه‌طلبان کرد و مرتبط با گلمراد مرادی تروریست)با احمد شهید


دیدار احمد شهید با مسیح علی‌نژاد (خبرنگار فراری فتنه) 1391


گفتنی است؛ تا کنون نهاد‌ها و اشخاص غیر دولتی بسیاری از جمهوری اسلامی ایران از احمد شهید دعوت به عمل آورده‌اند تا با او در خصوص منابع و افرادی که اطلاعات غلط به او می‌دهند با وی مذاکره و به گفتگو بنشینند که هر بار این فرد به بهانه‌های مختلف از چنین دیدارهایی سرباز زده است.

در همین راستا، درحاشیه نشست سازمان ملل در حالی تصاویری از دیدار احمد شهید با اعضای "ستاد گروهک تروریستی منافقین" منتشر شد که مانند سال‌های گذشته بسیاری از خانواده‌های شهدا و ایثارگران، سازمان‌های غیر دولتی در ایران که برای گفتگو با احمد شهید به ژنو رفته بودند با جواب رد آقای گزارشگر ویژه مواجه شده و نتوانستند با وی ملاقات کنند.

گزارشگر ویژه سازمان ملل در حاشیه آخرین نشست ضد ایرانی این سازمان با "اردشیر امیر ارجمند" ، مشاور سران فتنه 88 و از اعضای ستاد گروهک تروریستی منافقین در مقر اروپایی سازمان ملل در ژنو ملاقات کرد. همچنین "رجبعلی مزروعی"، و از اعضای حزب منحله مشارکت و "علی پورنقوی"، ضد انقلاب خارج‌نشین نیز در این جلسه ضد ایرانی حاضر بودند.

در فیلمی که در انتهای این گزارش مشاهده خواهید کرد به وضوح و روشنی مشخص است که احمد شهید با قرار گرفتن در جمع ضد انقلاب و وابستگان گروهک‌های تروریستی به راحتی با آن‌ها صحبت می‌کند و در صحنه‌ای دیگر هنگامی که یکی از اعضای خانواده شهدای ترور خواستار ملاقات و صحبت با او است به اصطلاح گزارشگر ویژه حقوق بشر از این کار سرباز می‌زند.

لینک فیلم

/ 0 نظر / 49 بازدید