پوشیدن لباس دموکراسی توسط تروریست‌های الاحوازی

چند صباحی است سایت های تروریستی وابسته به گروهک های تروریستی الاحوازی در چرخشی 180 درجه ای ، از بمب گذاری های خوزستان در سال 2005 نام می برند و آن ها را تصاویر آرشیوی خوانده و به دولت منتسب می نمایند .

جالب است تا قبل از این ، تمامی این سایت ها، عکس ها و فیلم های بمب گذاری ها را در بخش ویدیوی خود گذاشته و مدعی رشادت های غیورمردانه اعضای گروهک خود می‌شدند و نهادهای امنیتی ، انتظامی جمهوری اسلامی را ایران مورد تمسخر قرار می دادند و مدعی بودند که آنها را شکست داده‌اند.                              
این افراد و گروه‌ها در ماه های اخیر در این چرخش ضمن عوض کردن لباس های عربی خود و پوشیدن کت و شلوارهای انگلیسی ، آمریکایی ژست حقوق بشری و دموکراسی به خود گرفته اند و مدعی دموکراسی و حق طلبی شده اند . این در حالیست که حبیب نبگان سرکرده یکی از این گروهک های تروریستی، بارها بر این اقدامات و جنایات تروریستی صحه گذاشته و آنها را پیروزی خود می‌دانست و مدعی فرماندهی این عملیات ها بود .


هر دفعه دولت جمهوری اسلامی ایران در سال های گذشته و هم اکنون سرمایه گذاران را ترغیب به حضور در خوزستان می نمود و حتی خود قصد سرمایه گذاری های کلان برای آبادانی این منطقه را می‌کرد و ‌می‌کند ، شماها با اقدامات تروریستی نظیر بمب گذاری ، ترور ، سرقت مسلحانه ، ایجاد رعب و وحشت و اغتشاش مانع آن شده اید. یکی از افراد مدعی حقوق بشر  تروریست معروف، کریم عبدیان نژاد است، شخصی که با درآوردن لباس تروریستی، مدعی روشن فکری شده و ژست های حقوق بشری به خود گرفته است و در عینیتی واضح و با وارونه جلوه دادن اصل ماجرا ، سعی دارد بمب گذاری های سال 1384 یا به عبارتی 2005 میلادی را بر گردن دولت قرار دهد.

karim

نفر اول از چپ، کریم عبدیان نژاد


آیا شما فراموش کرده اید که یکی از مدیران بمب گذاری های خود شما بوده اید؟ اگر این را انکار می کنید دچار آلزایمر و فراموشی شده اید. برای یک دفعه از هم تباران خودتان "احمد نیسی" ، "عادل نیسی" ، "حاتم نیسی"،"یعقوب نیسی" ،"هانی نیسی"، "حبیب نبگان" و برادارش ، "عادل سویدی" و "صلاح مزرعه" و "محمود مزرعه" ، "حبیب فرج اله چعب" و همسرش سوال کنید؟ از "یاسین غبشی" دوست دیرینه تان سوال کنید که بمب گذاری ها و قتل عام زن و بچه مردم عرب و فارس در خیابان های اهواز کار کیست؟

از "زمان سلیمانی" که در فیلم قبلی " پرس تی وی PRESS TV " ، به آن اشاره شده است سوال کنید که نگهبان پمپ های آب شهید "کعبی" چطور کشته شد؟ او که یک کارگر ساده بود . "سید طاهر موسوی" به چه جرمی در اتاق خواب خصوصی اش توسط هم تباران خارجی شما کشته شده است ؟ مگر این ها عرب نبودند و مگر این اتفاقات در سال های اخیر اتفاق نیافتاده است؟ البته وصل بودن "حبیب نبگان" و دار و دسته اش به سرویس های اطلاعاتی نباید چیزی جز سرقت پول مردم از بانک ها و قتل و عام زنان و کودکان مردم داشته باشد.

yasin

یاسین غبیشی (الاهوازی)

آیا فراموش کرده اید به "جمال عبیداوی" چه گفته اید ؟ اگر فیلم اعترافات وی را ندیده اید و قبلا آن را قبول نداشته و شانتاژ می کردید که به زور از وی اعتراف گرفته اند ، الان که "جمال" نزد شماست، از او سوال کنید . البته این نیز جای سوال دارد که چه شد "جمال عبیداوی" یک دفعه از کشور خارج و الان در اروپا مستقر است .

و سوال آخر اینکه، آیا شما ارتباط تنگاتنگ خود را با "یاسین غبیشی" کتمان می کنید؟ این که اظهر من الشمس است . مگر اعتراف "عبدالمالک ریگی" را از همان شبکه " پرس تی وی PRESS TV " که شما ادعا می کنید از لندن پخش می شود را ندیده اید ؟ به نظر می رسد فراموش کرده اید که شما (کریم عبدیان‌نژاد) در همه این مسائل دست داشته‌اید و "یاسین" با مدیریت شما از طرف سرویس سیا (CIA) این ماموریت را دنبال نمود.

/ 1 نظر / 89 بازدید
ایران

خرج این نکبت های تجزیه طلب را سعودی سلفی با قطر میدهند. خاک عالم بر سرشان.