نسرین ستوده کیست ؟

نسرین ستوده کیست؟...

     نسرین ستوده لنگرودی متولد ۱۳۴۲حقوقدان و وکیل دادگستری است، ستوده کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل خود را ازدانشگاه شهید بهشتی گرفته و از سال۱۳۷۰ مدتی نیز به فعالیت مطبوعاتی در نشریه «دریچه گفتگو» پرداخته ‌است.همچنین مقالاتی در روزنامه‌های «جامعه» ، «توس» ، «صبح امروز» و «مجله آبان» منتشر کرده است.نسرین ستوده وکالت پرونده‌های حوادث پس از انتخابات ۲۲ خرداد ۱۳۸۸را برعهده داشته ‌است.او عضوکانون مدافعان حقوق بشر وابسته به محافل غربی مخالف جمهوری اسلامی است؛ که در این خصوص و نقش کانون مدافعان حقوق بشر و فعالیت های ماجراجویانه آنها در ایران بیشتر توضیح داده می شود؛همچنین نسرین ستوده برگزار کننده و دست اندرکار کمپین یک میلیون امضا برای تغییر قوانین زنان در ایران بوده است.

وی همواره حمایت سلطنت‌طلبان، دراویش، منافقین و بهائیان را به همراه داشته است، که در این میان حمایت بهائیان از وی بیشتر از همه به چشم می‌خورد.

nadrin sotodeh

این حمایت‌ها که همیشه با رنگ بوی مظلوم‌نمایی همراه بوده است به جاده‌باز‌کن فعالیت صهیونیستی بهائیان در ایران زیر لوای حقوق بشر تبدیل شده است. حمایت آنها با برپایی کمپین و استفاده از رسانه‌های بهائیان تا آنجا پیش می‌رود که جامعه جهانی بهائیان به طور رسمی از نسرین ستوده به عنوان "رهبر زندانی بهائیان ایران" نام می‌برد و با درج عکس وی به همراه سه بهائی دیگر بر روی تمبر پست هلندی سعی در خدمت خود به این زندانی می‌نماید، تا شاید گوشه‌ای از خدمات نسرین ستوده به جامعه بهائیان را جبران نماید.

ستوده بهائی


یا در جایی دیگر شاهد آن هستیم که مدافع حقوق بهائیان با حضور در پارلمانی در اروپا خود را به آب و آتش می‌زند تا به حمایت از نسرین ستوده بپردازد. این حمایت‌ها ـ که خود بیشتر گویای ماهیت واقعی نسرین ستوده در کشور است ـ در واقع نه تنها کمکی به وی نکرده است بلکه حاکی از فعالیت‌های پشت پرده این زندانی ضدامنیتی در لباس وکالت و ناراحتی دشمنان از توقف نقشه‌های شومشان علیه ملت ایران است.

تمبر ستوده و بهائیان

/ 1 نظر / 61 بازدید
ستوده

یک زن بینوا رو درزندان میکنید 11 سال که چراازبهایی ها حمایت میکند طرف میخواد بهایی باشه به شماچه مربوطه مگه دست توجیب شماکرده ؟ واقعا خجالت نمیکشید ؟ دخترش رو ممنوع الخروج میکنید؟ خجالت نمیکشید زندانها به جای تبهکار جای وکیل ودکتر ودانشمند شده ؟ اینه حکومت ولایت فقیه ؟